PnD. Clan

Jest to forum Payable On Death.


#1 2010-03-13 18:32:46

 Dexter96

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 12

Ważna informacja do WSZYSTKICH!

Hmmmm... Już jakiś czas myślałem o tym , że nasz klan w ogóle nie rusza się z miejsca (nie licząc NIE SKOŃCZONYCH przyjeć to owego klanu). Mamy serwer , to jest już jakiś krok w przód naszej klanowej inwestycji, ale co z tego jak prawie każdy ma admina! Często się zdarza tak że admini nie spełniają swojej roli , a przecież admin powinien utrzymywać porządek ,a nie kickować,banować ludzi za nic. Niektórzy admini nawet nie wiedzą co to amxmodmenu , a więc czy w/w osoba jest użytecznym adminem? Nie będę wymieniał kto ,ale to się po prostu w głowie nie mieści! Zazwyczaj jest tak , że jeżeli jest na serwerze powiedzmy 8 osób to tylko 3-4 mogę kicknąc lub zbanować. Co to znaczy? Że reszta to sami admini , TAK aktualnie na serwerze jest ok. 8 adminów! I co my z tym robimy? Nic , a wręcz zatrudniamy jeszcze więcej adminów , tak że zastanów się Master albo Freedom nad tym co tu się dzieje.
    Jeżeli chodzi o treningi to ja był bym za tym żeby co dzień albo co dwa dni obywały się treningi , czyli podstawy grania mapek de. Przydał by się również ktoś kto by mógł zrobić pewne taktyki na spary albo ktoś kto będzie kierował tym treningiem. Sądzę że każdemu odpowiadają godziny wieczorne ok 7-8-9 Godzina , ale jak by ktoś miał jakieś zastrzeżenia to proszę się wypowiadać. Mówiąc jeszcze o rozgrywaniu sparów , to mam takie zastrzeżenia:
1.Od kąd jestem w PnD. to odbyły się około 2 spary bez mojej wiedzy , nikt mnie nie powiadomił.
2.Niby każdy napisał w podaniu że ma mikro , a tylko parę osób je używa i to w nie właściwy sposób! Ja osobiście na mapkach standardowych mówię każdemu , że np.: [(Jest mapka Inferno) idąc środkiem zauważam że 2 poszło na "mały" ale bez paki , więc mówię że 2 "banan" paka "dywany" i spotykam się z brakiem odpowiedzi i braku jakiejś reakcji (mówiąc banan wszyscy idą w zupełnie innym kierunku) lub z odpowiedzią cytuje : "CO? Jaki banan jaki duży!?!!!?!?!" i plują się na mnie co ja pierdolę.
3.Ludzie tacy jak Hitam w ogóle nie znają skrótów itp rzeczy.
4.Często również spotykam się z czymś takim że np kiedy w końcu wieczorem jest jakaś normalna mapka i wygląda jak by to był trening jest ustalone że gramy TP , to i tak każy biega po mapce jak pokaleczony , ludzie ogarnijcie się!.
    To by było na tyle moich uwag dot. klanu i jego działania.
                                                                                         Dziękuję za poświęcony czas Dex...

Offline

 

#2 2010-03-14 19:04:48

DonVader

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 21

Re: Ważna informacja do WSZYSTKICH!

hmm. w sumie masz rację

Offline

 

#3 2010-03-16 18:43:33

 MexIw

Klanowicz

12126488
Call me!
Skąd: Wrocław/Cielętniki
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 41
WWW

Re: Ważna informacja do WSZYSTKICH!

Ta.. Z tymi treningami ale w niektórych miejscach poprzesadza ... Master lub FreDom jest lepszy od ciebie a ty tak się rządzisz no ale cóż można by było tak to zrobić ... Jakieś treningi .. czy coś Przydał by się ...

Niech się wypowie na to FreDom i MasterPL ! -

Offline

 

#4 2010-04-01 11:28:29

 Dexter96

Klanowicz

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 12

Re: Ważna informacja do WSZYSTKICH!

MeXiw!
Punkty 1 , 2 , 3 . Nie koniecznie dotyczą klanowiczów.

Offline

 

#5 2010-04-09 19:56:44

 MexIw

Klanowicz

12126488
Call me!
Skąd: Wrocław/Cielętniki
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 41
WWW

Re: Ważna informacja do WSZYSTKICH!

ale ja mówiłem ogólnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.merganor.pun.pl www.scoigi2klan.pun.pl www.promoto.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.narutografans.pun.pl